DSC_7809_2

Już są – karty stałego klienta!

O tym, że praca w zielonym otoczeniu przynosi relaks, ukojenie i przede wszystkim… satysfakcje wie chyba każdy miłośnik roślin! Czas zatem, by poczuć zieleń w Centrum Zieleni WAŻYŃSCY i skorzystać z nowego dedykowanego Państwu rabatu!

Karty Stałego Klienta

Od dziś warunki sprzedaży roślin stają się jeszcze korzystniejsze! Wszystko za sprawą Złotej i Srebrnej karty stałego klienta uprawniającej odpowiednio do 10 i 5% rabatu – bez względu na wielkość dokonywanych zakupów!

Karty stałego klienta to kolejne rozwiązanie (po Kuponach stałego klienta i jednorazowym rabacie) zachęcające roślinnych pasjonatów do zazieleniania swojego otoczenia. Szczegóły dotyczące naszych rozwiązań opisujemy w Regulaminie rabatów.

Dlaczego Centrum Zieleni Ważyńscy?

Znaczną część asortymentu dostępnego w Centrum Zieleni produkujemy w naszej Szkółce dorosłych roślin w pojemnikach – gospodarstwie cieszącym się uznaniem zarówno w kraju jak i za granicą. Dzięki temu możemy zaproponować w naszym punkcie bogatą ofertę roślin, w tym ciekawostki ogrodnicze oraz topowe nowości dedykowane zielonym kolekcjonerom.

Rośliny najwyższej jakości

Nasz materiał roślinny cechuje czystość odmianowa, wysoka zdrowotność, a także wyrównanie. Sadząc rośliny wykorzystujemy substraty torfowe z najwyższej półki, dzięki którym rośliny efektywnie pobierają wodę oraz składniki odżywcze. Długo uwalniający się, otoczkowany nawóz sprawia natomiast, że rośliny są odpowiednio odżywione, co widoczne jest w ich soczystej zieleni, a także obfitemu kwitnieniu. Istotną rolę odgrywa także ściółka, która pozwala utrzymać równomierną wilgotność podłoża. Połączenie sprawdzonego substratu z zastosowaniem ściółki zredukowało ilość pojawiających się chwastów. Pięknie i ekologicznie!

Więcej szczegółów o naszych roślinach oraz dostępnych rabatach uzyskacie Państwo od naszych pracowników – do zobaczenia w Centrum Zieleni WAŻYŃSCY!

Udostępnij wpis